Závěr školního roku na Hvězdičkách

Poslední měsíc červen jsme si s dětmi na Hvězdičkách moc užili. Podívejte se, jak jsme společně prožívali dny ve třídě, slavili jsme narozeniny, na zahradě si díky teplému počasí mohli užívat vodních radovánek v mlhovišti, bazénku nebo jen tak s konvičkou plnou vody pozorovali, kudy vytéká voda v "mraveništi" :). Opět jsme s dětmi šli na zmrzlinu do cukrárny a zkrátka jsme si všichni užívali poslední dny ve třídě Hvězdiček. Navštívilo nás divadlo "Tý brďo". Děkujeme maminkám za různé dobroty...melouny, buchty s ovocem, sladkosti... jak říkají děti - "to je jen tak pro radost :)". Na rozloučenou všem  upekla a krásně nazdobila maminka Anežky perníkové hvězdičky..."Jsou to děti z Hvězdiček, tak hvězdičky :)." Děkujeme!

Děti z Hvězdiček jsou prima parta, která drží při sobě...těžké bylo dnes loučení.

Moc děkujeme rodičům za milé dárečky na rozloučenou...těšíme se na Vás a Vaše děti opět po prázdninách. Přejeme Vám pohodové léto plné fajn zážitků s Vašimi dětmi :).

Vaše paní učitelky Hanka a Radka.